titulok

Volám sa Gabriel Major. Ďakujem vám, že ste venovali čas návšteve mojej webovej stránky a prejavili tak záujem o tento tréningový systém.


KTO SOM

Som certifikovaný silovo-kondičný tréner, ako aj zakladateľ skupiny Jogabatic.

Vediem rôzne skupinové cvičenia ako INTENSE YOGA, POWER INTENSE (intervalové cvičenie formou tabaty) a iné. (Viď. nižšie)
V tréningoch sa zameriavam na využívanie viac kĺbových cvičení a funkčných techník, ktoré kvalitne prispievajú k zvýšeniu sily, flexibility, ale aj rastu svalovej hmoty.

Ako individuálny tréner sa zameriavam najmä na tréningy Kalisteniky.
Vaše telo je najdokonalejšie tréningové vybavenie a preto aj ja využívam v tréningovom procese prioritne cvičenia s vlastnou váhou.

Musím však podotknúť, že sa značne zameriavam aj na silové tréningy s externou váhou. Silový „weighted“ tréning je neoddeliteľnou súčasťou tréningového procesu v mnohých športoch a nemal by chýbať aj pri bežných ľuďoch. O jeho nenahraditeľnom postavení v tréningu, Vám rád odpoviem na spoločnej ceste k získaniu svojej vysnívanej postavy.

Tréningy vediem v duchu „ovládni svoje telo“.
Celý koncept mojich tréningov sa drží princípov naučiť sa a získať absolútnu kontrolu nad svojím telom.
Komplexnosťou silových a intenzívnych tréningov získate:
– obrovský nárast svalovej sily
– zvýšenie koordinačných schopností
– zlepšenie rozsahu natiahnutia svalov
– maximálna kontrola svojho tela

Pre viac informácii ma neváhajte kontaktovať.

Mojou najväčšou vášňou je handbalance. Zbožňujem ten pocit stáť na rukách a kontrolovať každý pohyb svojho tela. Je to pre mňa zároveň niečo ako forma psychickej relaxácie.

Športu som sa začal venovať od svojich 17 rokov a odvtedy som si prešiel rôznymi druhmi ako capoeira, parkour, jiujitsu, či street workout, ktorému som sa venoval aj súťažne. V roku 2014 som sa rozhodol presedlať na párovú akrobáciu a týmto rozhodnutím som založil skupinu Jogabatic.

„Mojim cieľom nie je vytrénovať klientov aby boli tak dobrý ako som ja…
Mojím snom je aby sa stali lepšími ako som ja sám.“

CERTIFIKÁCIE

ŠPORTOVÉ ÚSPECHY

 


SOCIÁLNE SIETE

Icon Icon YouTube

Košice – 15 EUR / hod.