Gabriel Major

Home » Our Team » Gabriel Major

Zakladateľ Jogabatic – Gabriel Major

Špecializácia: Streetlifting & Calisthenics
Tréningy vediem v duchu „ovládni svoje telo“.
Celý koncept mojich tréningov sa drží princípov „from bodyweight to heavyweight, teda naučiť sa a získať absolútnu kontrolu nad svojím telom ako nad externým závažím.

Aj keď sa prioritne zameriavam na prácu s vlastným telom, práca s kettlebell či veľká činka má veľmi dôležité postavenie v tréningu, o ktorom Vám rád bližšie poviem na spoločnej ceste k dosiahnutiu Vašich cieľov.

Som bývalý súťažný reprezentant slovenskej republiky v streetsports. Moja priorita je teraz trénovať svojich zverencov, ale stále súťažím rekreačne v streetliftingu a weighted calisthenike.
Ako súťažný atlét som dosiahol rôzne úspechy. Najväčším úspechom bolo SWEC – vicemajster Európy, bronzový majster Slovenska vo weighted a majster slovenska v TBT a tiež získaný titul Bodyweight king na Royallbarz Slovakia cup.

Viac infromácií

Mojou veľkou vášňou je HANDBALANCE. Zbožňujem ten pocit stáť na rukách a kontrolovať každý pohyb svojho tela. Je to pre mňa zároveň niečo ako forma psychickej relaxácie.

Od útleho veku som bol aktívnym cyklistom. Počas strednej školy som sa začal viac špecializovať na rôzne športy ako capoeira, parkour, jiujitsu, či street workout.

V roku 2012 som položil prvé základy street-workoutu v Košiciach.
Zorganizoval som prvú košickú workoutovú súťaž, ako aj pracoval na vybudovaní prvého verejného workout ihriska.
Neskôr som sa rozhodol presedlať na párovú akrobáciu a týmto rozhodnutím som založil skupinu Jogabatic.

Od roku 2016 som sa začal venovať profesionálne trénerstvu.
Dnes je jogabatic hlavne mojou osobnou tréningovou značkou pod ktorou zastrešujem svojich zverencov a svoje tréningové metódy.


MOJE MOTTOMojim cieľom nie je vytrénovať klientov aby boli tak dobrý ako som ja…
Mojím snom je aby sa stali lepšími ako som ja sám.

20 EUR / Lekcia 

 


PODCASTY