Bez názvu

Power HIIT yoga

Ste pripravení na ďalšiu výzvu? Vitajte v POWER HIIT YOGE

Ako väčšina nadšencov Jogabaticu vie, volám sa Gabriel Major a som zakladateľom tejto skupiny a tvorcom tréningového plánu Jogabatic body control. Spojenie troch komplementárnych praktík Tabata, Kalistenika a Joga, ktoré vás naučia maximálnej kontroly vášho tela. Power HIIT yoga je spojenie dvoch elementárnych častí tohto systému a to Tabaty a jogy do jedného tréningu, aby ste videli skvelé výsledky, bavili sa a mali čo najväčšiu slobodu v pohybe. Navrhol som to tak, aby ste dosiahli maximálne výsledky bez toho, aby ste trávili hodiny v posilňovni.

Ako ste mohli čítať aj v predošlom článku, Jóga mi dodala nový obzor vo svete tréningov. Pracoval som na joge ako samostatnej jednotke, ale keďže mojou obľúbenou rutinou sú intenzívne tréningy skrz tabatu, rozhodol som sa to celé prepojiť.

Či už chcete vybudovať silu, zredukovať hmotnosť, alebo chcete zvýšiť svoj metabolizmus, tak výkonná zmes jogy + pohybov s vysokou intenzitou (HIIT), vám to umožnia. Systém zahŕňa kombinácie zahrievacích procesov z jogy a následného uvoľňovania zamerané na fasciálny strečing. Fascia je spojivové tkanivo, ktoré sa tiahne po celom tele. Pokrýva naše šľachy, väzy a viac ako 30 percent nášho svalu. Ak pracujete na roztiahnutí fascie ako celku, pozdĺž celej fasciálnej línie, zvyšujete svoj potenciál, aby ste boli flexibilnejší.. Hlavný tréning, ktorý zahŕňa HIIT skrz intenzívne prevedenie jogových pozícií a ich modifikácie, aby ste mohli zaistiť vašu bezpečnosť počas pohybu.
Je to neuveriteľný posilňujúci a mobilizačný prostriedok pre vás ktorý vás posunie vpred.

 

About the author:

Leave a Reply

Your email address will not be published.