FIT LEADER

Toto je môj v poradí druhý článok, ktorý píšem. Prvý som napísal do súťaže o benefitoch intenzívneho tréningu, o ktorej píšem nižšie. Skôr ako prejdem k tomu, o čom je podstata článku, chcem sa Vám oficiálne predstaviť.

Volám sa Gabriel Major, som kondičný tréner a zakladateľ jogabatic. Venujem sa súťažne street workoutu, ale v minulosti som si prešiel rôznymi športami. Mám za sebou niekoľko súťažných sezón a niektoré priniesli aj zaujímavé výsledky. Zúčastnil som sa majstrovstiev slovenska, európy a iných krajských súťaží. Domov som si odniesol niekoľko ocenení včetne striebornej medaile z európskeho šampionátu.

Pôsobím ako skupinový tréner vo Family gyme a zároveň aj ako induividuálny tréner, prakticky kdekoľvek, kde sa s klientom dohodneme. Všetko potrebné si viete o mne prečítať priamo tu na stránke v mojom profile. Do budúcna tu budem rozhodne písať rôzne články, takže verím, že Váš hlas ma ešte viac motivuje k tomu, aby som Vám zdieľal svoje myšlienky a vedomosti, ktoré Vám pomôžu na ceste za Vaším cieľom.

A teraz k jadru článku

Počul si už o súťaži FIT LEADER? 

Je to súťaž pre trénerov, ktorí môžu byť ocenený za svoju prácu. Keďže ako tréner som nejaký ten čas už pôsobil, rozhodol som sa vďaka podpore Vás, mojich zverencov a fanúšikov zúčastniť sa a súťažiť o prestížne ocenenie FIT LEADER 2018.
Súťažilo sa v 4-och kategóriach a to: Profil, video, foto a článok. Počas dvoch mesiacov ste mohli hlasovať za moje súťažné kategórie, s ktorými som postúpil až do finále.

Síce táto súťaž bola na začiatkoch viac menej o tom, kto mal koľko fanúšikov na facebooku, naše profily hodnotili aj porotcovia. Aj vďaka porotcom som dostal „divokú kartu“, v kategórii video, ktorá mi umožnila pokračovať v súťažení po vyraďovacom kole. Žiaľ nemám ešte vybudovaný  zástup fanúšikov a jogabatic je pomerne nová záležitosť, tak som sa do finále dostal z odretými ušami.

Nakoniec som sa dostal do finále a bol pozvaný na Galavečer vyhodnotenia celej súťaže. Okrem iného som tam bol pozvaný aj ako performer a mohli sme ukázať „svetu“, čo je jogabatic zač. No pre niekoľko menších problémov, som tam šiel nakoniec len ako súťažiaci. Galavečer bol úchvatný a keď som sa dostal do prvej 5-tice „naj“ trénerov, neveril som vlastným očiam.

Nakoniec som vo svojej celkovej kategórii skončil druhý. Naozaj som bol sklamaný. Poviete si určite, veď si bol druhý, to je úspech. V tejto súťaži však nie. Ocenení boli len Tí najlepší na prvých miestach. No s týmto odstupom času, keď píšem tieto vety som si uvedomil, že to bol skvelý začiatok svojej „kariéry“ a určite dobrá skúsenosť.
Preto ďakujem ešte raz všetkým čo za mňa hlasovali a podporovali akýmkoľvek spôsobom. Veľmi si to vážim a verím, že ak bude ďalšia súťaž, tak s Vašou pomocou ju vyhrajem.


Ďakujem Vám za podporu a teším sa na tréning s Vami