Online coaching

Home » Tréner Košice » Online coaching


Dlho som rozmýšľal, ako urobiť online tréning, ktorý by dával zmysel mne aj klientom. Vedel som, že nechcem posielať len excel tabuľky na mesiac dopredu a komunikovať cez email.

Preto som vytvoril tréningovú aplikáciu Jogabatic,
v ktorej klienti dostanú pravidelne tréningové plány podľa ich cieľov a konzultácii so mnou.
Tréningy vieme efektívne prispôsobovať a meniť podľa potreby jednoducho a rýchlo a klient má vždy jasný prehľad o tom, čo už kedy odcvičil, ako progresoval a čo ho ešte čaká.

Ako to funguje?

Po spoločnej konzulácii, či už osobne alebo v online sfére, preberieme všetko čo je potrebné. Klient vyplní potrebný dotazník s dôležitými bodmi pre budúce programovanie tréningu.

Budeme tiež riešiť otázky typu: Kde chceš trénovať (doma/vonku/gyme)? Aké cvičebné pomôcky máš k dispozícii? Koľko času chceš cvičeniu venovať? Máš zdravotné obmedzenia? Aké máš ciele? A podobne..

Po dohode na spolupráci, Ti behom pár dní vytvorím tréningový plán na týždennej báze, ktorý dostaneš v už spomínanej aplikácii Jogabatic (pre teba ako klienta zdarma). Tak budeme mať ten najlepší dostupný systém pre našu spoluprácu. Uvidíš všetky svoje tréningy, videa k jednotlivým cvikom, tvoje najlepšie výkony a mnoho iných vecí.

Cviky, pri ktorých si nebudeš istý, mi môžeš natočiť a poslať. V priebehu víkendu ti vždy dám feedback na všetko, čo mi behom týždňa pošleš. Pokiaľ ti z tréningového plánu nebude niečo jasné, napíšeš mi.
Ja pošlem video alebo správu, kde ti všetko vysvetlím, tak aby bolo na 100% jasné, čo máš robiť.

Komunikovať spolu budeme cez jeden z nástrojov, ktorý preferuješ, či už to bude Mail, Instagram, Messenger alebo WhatsApp. Pokiaľ máš ďalšie dotazy, kľudne mi napíš na mail, alebo na Instagramu

Využi možnosti konzultácie ZDARMA

Cena online tréningu​

99 € / mesiac

Neváhajte ma kontaktovať na mojom instagrame, alebo na mail jogabatic@gmail.com